BIURO WYCENY NIERUCHOMOŚCI

Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 © Bazydło

Projekt i wykonanie strony: Agata Bazydło

Tagi: szacowanie, wycena domu, wycena działki, wycena zielonagóra, rzeczoznawca,

Jesteśmy firmą rodzinną działąjącą nieprzerwanie na rynku od 1995 roku!


Założycielem i jednocześnie głównym ekspertem biura jest Rzeczoznawca Majątkowy Janusz Bazydło, który uprawnienia do wykonywania zawodu uzyskał w Krakowie w 1993 roku (nr uprawnień 178). Nasze doświadczenie i szeroka wiedza z zakresu nieruchomości i bankowości, pozwala nam oferować Państwu usługi na najwyższym poziomie.
Naszym podstawowowym celem jest budowanie marki poprzez:

profesjonalizm świadczonych usług, indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz otwartość na potrzeby klienta.

Ukończył studia wyższe na Akademii Rolniczej we Wrocławiu, następnie przez kilka lat pracował jako inspektor finansowania rolnictwa, co zaowocowało szerokim rozumieniem i fachową oceną przy wycenie gruntów, gospodarstw, siedlisk i maszyn. Następnie przez 20 lat pracował w bankowości, pełniąc m.in. funkcje dyrektorskie i naczelne. Jego specjalizacją było udzielanie kredytów różnym sektorom rolnictwa. Uzyskane doświadczenie bankowe i finansowe pozwala mu obecnie rzetelnie i profesjonalnie dokonywać szacowania nieruchomości.

Przez 20 lat wykonując zawód rzeczoznawcy odbył kilkadziesiąt szkoleń, brał udział w ogólnopolskich oraz polsko-niemieckich konferencjach rzeczoznawców majątkowych.

Ukończyła studia wyższe na kierunku Architektura i Urbanistyka na Politechnice Wrocławskiej jak również studia podyplomowe na kierunku “Wycena nieruchomości” w Zachodniej Szkole Handlu i Finansów Miedzynarodowych im. Jana Pawła II w Zielonej Górze.

Od 10 lat współpracuje z biurem, wykonując inwentaryzacje, rzuty i wizualizacje wycenianych nieruchomości.

Ukończyła studia wyższe na wydziale Filologii Romańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Następnie ukończyła studia podyplomowe na kierunku “Zarządzanie nieruchomościami” oraz “Wycena nieruchomości” w Zachodniej Szkole Handlu i Finansów Miedzynarodowych im. Jana Pawła II w Zielonej Górze.

Swoje doświadczenie jak i fachowość wykonywanych zleceń zdobyła piastując stanowiska Menadżera Galerii Handlowej, asystentki Dyrekcji oraz nauczyciela.

Rzeczoznawca majątkowy Architekt Zarządca nieruchomości

JANUSZ BAZYDŁO

AGATA BAZYDŁO

BARBARA BAZYDŁO

STOWARZYSZENIE RZECZOZNAWCÓW MAJĄTKOWYCH